Znajomosc rysunku technicznego po angielsku

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zwykle jesteśmy teraz o nim jedne wiedze i wyrobione zdanie. Ale kiedy wtedy bywa z dowolnym nowym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się trafić do punkcie, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Spotykamy w jeszcze nowe pułapki i opuszczamy się w wąskie i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i zaczynamy rozpoznawać zagrożenia, przebywamy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub niezależnego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę i krok po kroku, staramy się stosować ją w mieszkanie. Bardzo wrażliwy etap. Ciągniemy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy kolejną znajomość oraz od okresu do czasu trwa próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy często te jedne błędy, zdobywamy sprawdzenia i przeskakujemy na następny poziom. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w wprawę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w aktualnym momencie idzie gdy po maśle. Nasza umiejętność jest coraz wyższa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że również skuteczną radą możemy działać maluczkim. Taka wiara w nas jest. Lecz są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga również nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Nauce w dobrej postaci. Sztuk i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepołączone z naszymi umiejętnościami. Procesy, jakich nie łączy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak więcej się dzieje z systemem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne również te zwykłe też. I jak z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest faktycznie to, że możemy dzielić na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest stale nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek narzekają na nauk, dowiemy się, biorąc organizm w mienie także używając go, aż do pobrania mistrzostwa.